Arcchio Harlow LED svítidlo bílá 69cm 3 000 K

Bílé lineární svítidlo LED Harlow pro použití na třífázovém kolejnicovém systému Harlow lze použít všude tam, kde je... více informací »
Arcchio Harlow LED svítidlo bílá 69cm 3 000 K
Značka: Arcchio
2 331 Kč2 564 Kč Sleva -9%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Bílé lineární svítidlo LED Harlow pro použití na třífázovém kolejnicovém systému Harlow lze použít všude tam, kde je instalována třífázová kolejnice, a jedná se o světelný zdroj pro všestranné použití, který se prezentuje štíhlým dlouhým tvarem a jehož LED diody byly zakryty bílým plastovým difuzorem pro co nejrovnoměrnější vyzařování světla. Lineární svítidla LED s jasným a účinným světlem jsou již dlouho vhodná nejen pro soukromé prostory, ale lze je použít i všude v komerčním prostředí a poskytují spolehlivé osvětlení, přičemž světelný zdroj zůstává vizuálně nenápadný v pozadí. Pro téměř univerzální použití tohoto světelného zdroje hovoří také bílé provedení povrchu. Kolejnice, na které je lineární svítidlo Harlow namontováno, mohou být vybaveny i jinými, odlišnými svítidly, protože výhodou kolejnice je, že lze výborně realizovat individuální koncepci osvětlení a splnit všechny podmínky a požadavky na místě. – UGR 29.3 – SDCM < 4Exkluzivní kus Arcchio Harlow LED svítidlo bílá 69cm 3 000 K máte možnost pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii svítidla pro 3fázový kolejnicový systém! Nyní můžete získat akční výrobky z této rubriky za super peníze. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od značky Arcchio. Najdete je níže na této stránce.
Neodolatelný produkt Arcchio Harlow LED svítidlo bílá jde sehnat právě teď na našem webu v oblíbené rubrice svítidla pro 3fázový kolejnicový systém. Nyní získáte ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele Arcchio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Vysoce kvalitní kousek Arcchio Harlow LED svítidlo bílá získáte rovněž tady na našich stránkách zařazený v kategorii svítidla pro 3fázový kolejnicový systém! Nyní koupíte akční výrobky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Významná značka Arcchio vám poskytuje špičkový sortiment. Ve slevě kousek lze sehnat pohodlně tu na stránkách v rubrice svítidla pro 3fázový kolejnicový systém. Nyní si můžete vybrat ještě další kousky ze zmíněné sekce v bezva akci! Věhlasný dodavatel Arcchio má ve stále nabídkce vynikající produkty. A to je teprve začátek. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Arcchio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.