Arcchio Kubika downlight GU10, 2žár., bílá

Hranaté přisazené stropní svítidlo Kubika se dvěma světelnými zdroji Přisazené stropní svítidlo Kubika svítí svými dvěma... více informací »
Arcchio Kubika downlight GU10
Značka: Arcchio
1 423 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hranaté přisazené stropní svítidlo Kubika se dvěma světelnými zdroji Přisazené stropní svítidlo Kubika svítí svými dvěma světelnými zdroji ve stylovém vzhledu a lze jej efektivně využít v soukromých obývacích místnostech i pro komerční použití. Toto svítidlo je vyrobeno z hliníku s povrchovou úpravou a je opatřeno odolným hranatým krytem. S pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky) dokáže v krátkém čase upravit jas místnosti podle vlastní atmosféry a vytvořit tak útulné a příjemné prostředí. Svítidlo Kubika lze provozovat se dvěma reflektory GU10, které vyzařují světlo přímo směrem dolů – a tedy bez oslnění.
Velmi žádaný produkt Arcchio Kubika downlight GU10, 2žár., bílá máte možnost získat právě u nás v sekci stropni svitidla. Připravili jsme vyjímečné produkty z této sekce za parádní cenu.
Žádaný produkt Arcchio Kubika downlight GU10, 2žár., bílá můžete získat právě teď na našich stránkách umístěný v kategorii stropni svitidla. Najděte si jiné výrobky ve zmíněné sekci za rozumné peníze! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více skvělých kousků od značky Arcchio. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Ve slevě kus můžete koupit taky tu ve známé rubrice stropni svitidla! Nyní pořídíte parádní produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Arcchio. Najdete je níže na této stránce.
Tento unikátní produkt jde koupit lehce na webu zařazený v sekci stropni svitidla. Mrkněte na akční produkty z této populární rubriky za super cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více produktů od výrobce Arcchio. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Arcchio představuje kvalitní sortiment.