Arcchio Vexi LED podhledové svítidlo, hranaté bílé

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Vexi v diskrétním vzhledu, celé v bílé barvě Toto krásné vestavné svítidlo se hodí... více informací »
Arcchio Vexi LED podhledové svítidlo
Značka: Arcchio
1 494 Kč1 708 Kč Sleva -12%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Čtvercové nástěnné svítidlo LED Vexi v diskrétním vzhledu, celé v bílé barvě Toto krásné vestavné svítidlo se hodí téměř do každého interiéru. Jeho jednoduchý vzhled lze kombinovat s různými styly a barvami nábytku. Bílý kryt je vyroben z hliníku a má nadčasový čtvercový tvar. Skleněný kryt je průhledný, takže světlo může nerušeně unikat. Modul LED má úspornou spotřebu energie a vyzařuje měkké, teplé bílé světlo, které je velmi příjemné. Pokud je k dispozici nástěnný stmívač, lze jas svítidla regulovat podle individuálních potřeb. Vestavné nástěnné svítidlo Vexi LED je krásným doplňkem moderního konceptu osvětlení – v soukromých i komerčních prostorách. – Vhodné do všech běžných zásuvek pro příslušenství o průměru 68 mm. – stmívatelné (regulace fáze/vypínání fáze) – Vysokonapěťový LED čip podle standardu Zhaga (může být vyměněn licencovaným odborníkem). – CRI > 90Nejprodávanější produkt Arcchio Vexi LED podhledové můžete najít taky tady na našem webu v oblíbené kategorii podhledová svítidla! Připravili jsme skvělé produkty z naší sekce ve výprodejové akci. Přední značka Arcchio vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Naše nabídka je široká, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele Arcchio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný kus Arcchio Vexi LED podhledové svítidlo, máte možnost koupit jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené kategorii podhledová svítidla! Nyní můžete získat ještě další výrobky z této populární kategorie za skvělou cenu! Známý dodavatel Arcchio vyrábí vynikající výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Arcchio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní a levný kousek Arcchio Vexi LED podhledové svítidlo, hranaté bílé lze koupit pohodlně tu na našem webu zařazený v sekci podhledová svítidla. Najděte si další výrobky ve zmiňované sekci za super cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další vybrané produkty značky Arcchio. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Arcchio má na skladě kvalitní produkty. A tady je důkaz!

Tento zlevněný produkt Arcchio Vexi LED podhledové lze pořídit snadno tu na našem webu v oblíbené kategorii podhledová svítidla! Vyberte si podobné výrobky z této kategorie za nejlepší ceny.