Astro Cabin Wall Coastal venkovní nástěnné mosaz

Venkovní nástěnné svítidlo Cabin Wall Coastal - také pro pobřežní oblast Díky námořnímu designu a výrobě masivní mosazi a... více informací »
Astro Cabin Wall Coastal venkovní nástěnné mosaz
Značka: Astro
12 339 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Venkovní nástěnné svítidlo Cabin Wall Coastal – také pro pobřežní oblast Díky námořnímu designu a výrobě masivní mosazi a čirého skla je nástěnné svítidlo Cabin Wall Coastal dokonalým zdrojem světla pro pobřežní oblast, protože tam snadno odolá zvláštním požadavkům. Světelný zdroj (lampa E27 do 60 W – rustikální tvar vypadá velmi pěkně) vyzařuje své světlo skrz čiré sklo stínu do všech směrů a osvětluje velkou plochu kolem lampy. Jasná obrazovka je nejen zdobená, ale také chráněná kovovými vzpěrami, které ji obklopují jako koš.
Levný výrobek Astro Cabin Wall Coastal venkovní nástěnné máte možnost koupit nyní tady na stránkách zařazený v sekci venkovní nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Astro vám nabízí velmi kvalitní produkty. Udělejte si radost! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní výrobek Astro Cabin Wall Coastal venkovní nástěnné mosaz můžete sehnat jednoduše u nás v oblíbené sekci venkovní nástěnná svítidla. Podívejte se na ještě další produkty z této populární sekce za super ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další skvělé produkty od značky Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Astro Cabin Wall Coastal venkovní nástěnné mosaz lze sehnat také tu na stránkách v rubrice venkovní nástěnná svítidla. Vyberte si akční výrobky z této populární kategorie za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od značky Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.