Astro Kos Square Coastal podhledové světlo GU10

Úhlové svítidlo Kos Square Coastal s paticí GU10, staromosaz Ať už v interiéru nebo exteriéru - k nastavení světelného akcentu... více informací »
Astro Kos Square Coastal podhledové světlo GU10
Značka: Astro
7 206 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Úhlové svítidlo Kos Square Coastal s paticí GU10, staromosaz Ať už v interiéru nebo exteriéru – k nastavení světelného akcentu lze použít hranaté svítidlo Kos Square Coastal. Ušlechtilé a malé mosazné svítidlo odolává také zvláštním podmínkám v pobřežních oblastech a díky třídě ochrany IP44 je vhodné i do koupelny nebo jiných vlhkých místností. Downlight je vybaven paticí GU10, ve které je světelný zdroj (není součástí dodávky) mírně posunut dovnitř. V závislosti na výběru světelného zdroje (LED GU10 do max. 6 W) lze světelný design s podsvícením měnit, aby bylo možné zvládnout mnoho světelných úkolů pomocí malého svítidla, uspořádaného jednotlivě nebo v několika kopiích. Exkluzivní produkt Astro Kos Square Coastal podhledové světlo můžete pořídit bez problémů tu na našem webu v oblíbené sekci venkovní stropní osvětlení. Pořiďte si ještě další zboží z naší sekce za akční cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky značky Astro. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Astro vám představuje špičkové produkty

Tento nejprodávanější produkt lze získat bez problémů u nás ve známé sekci venkovní stropní osvětlení! Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z této známé sekce za outletovou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Astro svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží Podívejte se sami.
Zajímavý výrobek Astro Kos Square Coastal podhledové světlo můžete pořídit ještě tu v populární rubrice venkovní stropní osvětlení. Nyní pořídíte unikátní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další zboží značky Astro. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Astro vám poskytuje vynikající produkty Tento skvělý kousek jde získat rovnou tady a teď na našem webu ve známé sekci venkovní stropní osvětlení! Mrkněte na ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii jednoduše online.