Astro Puzzle – LED venkovní nástěnné světlo, černá

Černé venkovní nástěnné svítidlo Puzzle s LED diodami a čirým sklem LED venkovní nástěnné svítidlo Puzzle s černým kovovým... více informací »
Astro Puzzle - LED venkovní nástěnné světlo
Značka: Astro
10 887 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Černé venkovní nástěnné svítidlo Puzzle s LED diodami a čirým sklem LED venkovní nástěnné svítidlo Puzzle s černým kovovým rámem a čirými brýlemi na přední a obou stranách vypadá jako lucerna, do které je vložena svíčka. Zadní povrch je stále bílý a je osvětlen univerzálními bílými LED diodami s barva sv?tla 3 500 Kelvinů. Stupeň krytí IP44
Unikátní a oblíbený produkt Astro Puzzle – LED venkovní můžete najít teď tady na našem webu ve známé sekci venkovní nástěnná svítidla. Podívejte se na vyjímečné výrobky z této známé sekce ve výprodejové akci. Tato vyjímečná značka Astro pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další produkty od značky Astro. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený výrobek Astro Puzzle – LED venkovní nástěnné světlo, máte možnost najít mimo jiné tu na webu v populární kategorii venkovní nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás kvalitní zboží z této kategorie v akci. Známý dodavatel Astro dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také více produktů od výrobce Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Hodně žádaný výrobek máte možnost najít bezstarostně tady a teď na našem webu ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této populární rubriky v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Astro. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně povedený produkt Astro Puzzle – LED jde sehnat aktuálně na stránkách v oblíbené sekci venkovní nástěnná svítidla. Připravili jsme ještě jiné produkty z této kategorie za výprodejovou cenu! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další kvalitní produkty značky Astro. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.