Astro Solway square zapuštěné světlo mosaz antická

Zapuštěné stropní svítidlo Solway square v antické mosazi - odolné vůči mořské vodě Čtvercové zapuštěné stropní svítidlo... více informací »
Astro Solway square zapuštěné světlo mosaz antická
Značka: Astro
6 194 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Zapuštěné stropní svítidlo Solway square v antické mosazi – odolné vůči mořské vodě Čtvercové zapuštěné stropní svítidlo Solway square je vyrobeno z masivní mosazi a díky svým vlastnostem odolným vůči mořské vodě může být instalováno také v blízkosti pobřeží. Instalace je velmi snadná díky zásuvnému terminálovému připojení pro zapojení smyčky ve smyčce. Zadní část lampy je zcela utěsněna, aby do ní nemohl vstoupit žádný hmyz. Je dodáván s volitelným štítem proti oslnění s voštinovou mřížkou pro snížení oslnění. Kryt je připevněn k pouzdru pomocí kabelu. Zapuštěné svítidlo Solway square je vhodné pro použití LED žárovky s paticí GU10 do 6 W. Světelný zdroj není součástí dodávky.
Tento exkluzivní produkt Astro Solway square zapuštěné lze získat přímo tu na našich stránkách v populární sekci venkovní zápustné svítidla! Nyní si můžete koupit ještě jiné výrobky z této známé sekce za výhodnou cenu!
Oblíbený a kvalitní kus Astro Solway square zapuštěné světlo mosaz můžete získat bezstarostně na našich stránkách v kategorii venkovní zápustné svítidla! Podívejte se na jiné produkty z této známé sekce za extra cenu. Neodolatelný výrobek Astro Solway square zapuštěné světlo mosaz je k sehnání právě nyní tu na našem webu v oblíbené rubrice venkovní zápustné svítidla! Najděte si nové kusy ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.
Tento akční výrobek Astro Solway square zapuštěné světlo mosaz antická máte možnost dostat teď tu na našem webu umístěný v kategorii venkovní zápustné svítidla! Nyní můžete získat jiné výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci.