BRUMBERG bodové IP65 kulatý stmívatelný chrom

Externě stmívatelné LED vestavné svítidlo IP65 v kulatém tvaru Veřejné i soukromé vnitřní prostory, ať už se jedná o jídelnu... více informací »
BRUMBERG bodové IP65 kulatý stmívatelný chrom
Značka: BRUMBERG
2 499 Kč3 399 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Externě stmívatelné LED vestavné svítidlo IP65 v kulatém tvaru Veřejné i soukromé vnitřní prostory, ať už se jedná o jídelnu...

Externě stmívatelné LED vestavné svítidlo IP65 v kulatém tvaru Veřejné i soukromé vnitřní prostory, ať už se jedná o jídelnu v hotelu, šatnu v bazénu nebo koupelnu, obohatí zapuštěné svítidlo s krytím IP65 jako univerzální zdroj světla. Jas a směr světla lze nastavit podle potřeby. Díky přiloženým montážním pružinám není k zajištění výřezu ve stropě potřeba žádné nářadí. – LED měnič je součástí dodávky; externě stmívatelný přes fázovou část – Úhel paprsku: 38 – Rozsah otáčení: 30° do všech stran – Tloušťka stropu: max. 2,4 cmTento kvalitní výrobek je dostupný také tady na našem webu v oblíbené sekci podhledová svítidla. Prozkoumejte nové zboží z této sekce za super peníze.
Vysoce kvalitní produkt BRUMBERG bodové IP65 kulatý stmívatelný chrom máte možnost najít přímo tady a teď na našem webu ve známé rubrice podhledová svítidla! Nyní můžete získat ještě další produkty z této kategorie za výhodnou cenu. Tento velmi žádaný výrobek BRUMBERG bodové IP65 kulatý stmívatelný můžete sehnat snadno tu na našich stránkách v populární rubrice podhledová svítidla! Nyní si můžete vybrat nové produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Tato vyjímečná značka BRUMBERG vyrábí vynikající zboží. Však to vidíte sami! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce BRUMBERG. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek je k sehnání již dnes tady na webu ve známé rubrice podhledová svítidla! Nyní pořídíte ostatní zboží ze zmíněné rubriky v akci. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od výrobce BRUMBERG. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka BRUMBERG může nabídnout prvotřídní produkty. A to je teprve začátek!

Velmi žádaný kus BRUMBERG bodové IP65 kulatý stmívatelný chrom od výrobce s dobrým jménem BRUMBERG lze získat tady nyní za výborné peníze. Stojí teď u nás 2 499 Kč.