By Rydéns Galax závěsné světlo chrom/šedá 15zdrojů

Konzolové závěsné svítidlo Galax s 15 odstíny kouřového skla na pochromované konstrukci Závěsná lampa Galax je vyzdobena 15... více informací »
By Rydéns Galax závěsné světlo chrom/šedá 15zdrojů
Značka: By Rydéns
15 791 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Konzolové závěsné svítidlo Galax s 15 odstíny kouřového skla na pochromované konstrukci Závěsná lampa Galax je vyzdobena 15 kulovými stínítky z kouřově šedého průhledného skla s jemnými liniemi poledníků. Obrazovky jsou uspořádány v horní úrovni s deseti a spodní úrovni s pěti kopiemi. Sedí na koncích bočně vyčnívajících ramen, která vycházejí z centrálního válce, který stejně jako vrchlík svítí v lesklé chromované povrchové úpravě. Na jedné straně Galax přesvědčí svou dekorativní hodnotou a nabízí také všestranné světlo – ideální volbu jako centrální zdroj světla v obývacím pokoji. Tento neodolatelný kus lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla. Připravili jsme pro vás nové kusy z naší rubriky za akční cenu. Významný výrobce By Rydéns prodává velmi kvalitní produkty.
Velmi prodávaný kousek By Rydéns Galax závěsné světlo chrom/šedá můžete najít přímo na webu v populární kategorii závěsná světla. Získejte akční kousky z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel By Rydéns vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Často hledaný produkt můžete pořídit teď tady u nás v kategorii závěsná světla! Podívejte se na parádní kusy z této populární rubriky za skvělou cenu.

Kvalitní produkt můžete nakoupit v pohodě tu na našem webu ve známé kategorii závěsná světla. Najděte si zlevněné výrobky z této známé sekce za super peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další prověřené kousky značky By Rydéns. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce By Rydéns nabízí špičkové zboží. Vždyť to vidíte sami!