Designové stropní svítidlo černé včetně LED – Onda

Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje nadčasový charakter ve vašem... více informací »
Designové stropní svítidlo černé včetně LED -
2 595 Kč
Ověřit dostupnost
Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje nadčasový charakter ve vašem...

Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje nadčasový charakter ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě! Montážní deska má šířku a délku 15 cm. Onda je široký 55 cm. Má integrovanou LED, takže ji nemůžete vyměnit. Díky 1920 kelvinům dává bílé světlo. Je proto vhodný pouze pro použití v kanceláři nebo kuchyni jako funkční osvětlení. 20 000 hodin hoření zajišťuje dlouhodobý požitek z této lampy. Upozorňujeme, že tato lampa není stmívatelná. Doplňte svůj domov o tento moderní Onda.

Designový produkt Designové stropní svítidlo černé včetně LED - Onda od společnosti s dlouholetou tradicí Leuchten Direct snadno získáte tady teď právě levně! Akční cena již od 2 595 Kč.