Fairybell vánoční stromek, 320 LED 300cm

Stožárový vánoční stromek Fairybell® pro působivou výzdobu ve venkovním prostoru Díky jednoduché montáži bez dalších... více informací »
Fairybell vánoční stromek
Značka: Fairybell
4 407 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Stožárový vánoční stromek Fairybell® pro působivou výzdobu ve venkovním prostoru Díky jednoduché montáži bez dalších nástrojů a upevňovacího materiálu lze s LED stromkem Fairybell® za okamžik připravit slavnostní dekoraci. Vizuálně design Fairybell® zaujme svým zářivým účinkem, který vychází z mnoha teplých bílých LED diod, které jsou zavěšeny mezi vzpěrami stromu. – se stožárem z nerezové oceli a křížovým podstavcem pro instalaci na zpevněném podkladu – včetně napájecího vedení, transformátoru a externí zástrčky – prodlužovací kabel a časovač jsou k dispozici samostatně – viz příslušenství Energetická třída: A+
Unikátní a žádaný produkt Fairybell vánoční stromek, 320 LED 300cm můžete dostat v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice vánoční venkovní dekorace! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Přední výrobce Fairybell vám může nabídnout špičkové zboží To není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Fairybell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.