FLOS 265 – flexibilní nást.světlo černé

Nástěnný držák 265 od FLOS lze díky konzolovému rameni variabilně umístit do místnosti Toto nástěnné světlo s dlouhým... více informací »
FLOS 265 - flexibilní nást.světlo černé
Značka: FLOS
24 366 Kč27 225 Kč Sleva -10%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nástěnný držák 265 od FLOS lze díky konzolovému rameni variabilně umístit do místnosti Toto nástěnné světlo s dlouhým úzkým ramenem, které má délku přes 2 m, není úplně běžné. Speciální technika umožňuje otáčení 265 na obou stranách a nahoru a dolů, takže světlo dosáhne přesně tam, kde je potřeba. Nástěnné svítidlo dobře zapadá do obývacího pokoje, ale také představuje zajímavou alternativu například v domácí kanceláři, protože v této lampě splňuje funkčnost a moderní design, díky čemuž se každý den stává zvláštním. Společnost FLOS existuje více než 50 let a se skupinou známých designérů navrhuje speciální a vysoce kvalitní svítidla, která jsou mezinárodně uznávána a získala spoustu ocenění. Tento oblíbený produkt FLOS 265 – flexibilní nást.světlo černé máte možnost koupit nyní tady u nás v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Vyhledejte si ještě ostatní výrobky z naší sekce z pohodlí domova.
Tento kvalitní a žádaný produkt FLOS 265 – flexibilní nást.světlo černé je k sehnání rovněž tu na našich stránkách v oblíbené kategorii nástěnná svítidla. Pořiďte si kvalitní zboží z této kategorie ve slevě. To ale není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce FLOS. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce FLOS vám představuje vysoce kvalitní sortiment. Tento levný produkt FLOS 265 – flexibilní nást.světlo černé jde pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii nástěnná svítidla. Pořiďte si ostatní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FLOS pro vás připravuje top výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky FLOS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.