Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo, stmívač bílá

Nepřímé osvětlení místnosti - Foscarini LED nástěnné svítidlo Aplomb Nástěnné svítidlo LED Aplomb ve tvaru kužele je... více informací »
Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo
Značka: Foscarini
13 479 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nepřímé osvětlení místnosti – Foscarini LED nástěnné svítidlo Aplomb Nástěnné svítidlo LED Aplomb ve tvaru kužele je vyrobeno z betonu a je odlito v tekuté formě ze speciální směsi smíchané s barevnými pigmenty. Jindy šedá povaha betonu je zde chytře přetvořena barvami, čímž se také přesouvá ze světa stavebnictví, kde se tento materiál jinak používá, do jeho využití jako dekorativního svítidla. Vzhledem k tomu, že materiál by jinak světlo zcela stínil, je tvar nástěnného svítidla LED Aplomb řešen tak, že v horní části je velmi široký otvor a ve spodní části užší. Horní strana poskytuje dostatečně jasné světlo, které se odráží od stěny i od stropu. Světlo z úzkého otvoru směrem dolů vytváří důmyslný světelný kužel, který působí dekorativně. Stmívatelnost integrovaných LED diod navíc zajišťuje vždy správnou světelnou náladu. Design působivé série lamp Aplomb pochází od milánských designérů Paola Lucidiho a Luca Pevereho, kteří pro výrobce Foscarini vytvořili několik kolekcí lamp. Model Aplomb chytře kombinuje prvky architektury a designu. – stmívatelné pouze se stmívači pro moduly LED SEOUL-ACRICH
Zlevněný produkt Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo, stmívač bílá je k sehnání zrovna tu na webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla! Nyní získáte jiné zboží z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další prověřené kousky značky Foscarini. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.