Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo stmívač, šedá

Foscarini Aplomb - LED nástěnné svítidlo z betonu, stmívatelné Nástěnné svítidlo LED Aplomb od společnosti Foscarini zaujme... více informací »
Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo stmívač
Značka: Foscarini
13 479 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Foscarini Aplomb – LED nástěnné svítidlo z betonu, stmívatelné Nástěnné svítidlo LED Aplomb od společnosti Foscarini zaujme vizuálně i hapticky svým velmi osobitým charakterem. Je vyroben ze surového betonu a zpočátku působí těžce a chladně, ale nejpozději po rozsvícení odhalí svou schopnost poskytovat stylové okolní osvětlení, a tím i atmosféru pohody. Beton, z něhož je vyrobeno kuželovité stínidlo lampy Aplomb, se vyrábí ze speciální směsi obarvené pigmenty, která se v tekutém stavu plní do formy. Tento výrobní postup zajišťuje, že typický betonový charakter zůstane zachován, ale povrch svítidla je nečekaně měkký. Protože beton by světlo zcela odstínil, ocelový difuzor ve tvaru trychtýře uvnitř svítidla zajišťuje cílené oboustranné vyzařování světla. Nahoru vrhá Aplomb na stěnu široký paprsek světla, dolů o něco užší. Spodní světelný otvor je zakrytý tabulkou leptaného skla. Zvláště když je několik svítidel umístěno vedle sebe, vzniká efektivní osvětlení. Vytvořením rodiny Aplomb se společnosti Lucidi e Pevere podařilo vytvořit most mezi průmyslem a designem. Dnes je svítidlo Aplomb vyhledávanější než kdykoli předtím jako typické svítidlo průmyslového designu pro použití v soukromých obytných prostorech. Nástěnné svítidlo Aplomb LED lze stmívat pouze pomocí stmívačů pro moduly LED Seoul-Acrich.
Vysoce kvalitní produkt Foscarini Aplomb LED nástěnné světlo stmívač, šedá jde pořídit jednoduše tady a teď na našem webu v kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. Tato značka Foscarini pro vás připravuje vynikající výrobky.