Foscarini Caboche Plus piccola nástěnné čirá

Foscarini Caboche Plus - jiskřivé nástěnné svítidlo LED v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je... více informací »
Foscarini Caboche Plus piccola nástěnné čirá
Značka: Foscarini
11 017 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Foscarini Caboche Plus – jiskřivé nástěnné svítidlo LED v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je půlkruhové nástěnné svítidlo LED Caboche Plus od společnosti Foscarini. Koncepce této řady svítidel vychází ze snahy vytvořit svítidlo, které je stejně vzácné a fascinující jako perlový náramek. Série svítidel Caboche, kterou vytvořily designérky Patricia Urquiola a Eliana Gerotto, je plná atmosférické elegance. Integrované LED diody jsou umístěny za vnitřním difuzorem z opálového skla foukaného do úst, který poskytuje rozptýlené světlo. Rám je vyroben z hliníku a oceli. Další oblouky z průhledného plastu drží mnoho kuliček PMMA se speciálním systémem twist-lock. Ty zajišťují optickou lehkost a dodávají nástěnnému svítidlu zvláštní charakter s jiskřivými lomy světla. Díky tomu je Caboche Plus dokonalým doplňkem každého soukromého obývacího pokoje a chodby nebo veřejného obývacího pokoje.
Neodolatelný výrobek Foscarini Caboche Plus piccola je k dostání rovnou tu na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Významný výrobce Foscarini vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz.