FULGUR 16W/3000K BL LED světelný zdroj včetně napáječe, teplá bílá

Vysoce úsporný plochý zdroj světla Životnost 30 000 hodin Neomezený počet spínacích cyklů, vhodné pro elektronické a senzorové... více informací »
FULGUR 16W/3000K BL LED světelný zdroj včetně napáječe
Značka: Fulgur
320 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce úsporný plochý zdroj světla Životnost 30 000 hodin Neomezený počet spínacích cyklů, vhodné pro elektronické a senzorové...

Vysoce úsporný plochý zdroj světla Životnost 30 000 hodin Neomezený počet spínacích cyklů, vhodné pro elektronické a senzorové spínání Vhodné do kruhových i čtvercových svítidel s opálovými stínítky Jednotlivé LED diody jsourozmístěné po ploše a světloje stínítkem rovnoměrně vyzařováno do prostoru bez oslnění Tento LED systém je možno snadno namontovat i do stávajících svítidel, která jsou již nainstalovaná a nahradit tak původní osazení Tento LED světelný zdroj je bezúdržbový Světelný tok: 1600lm Svítivo

Další parametry: Max. příkon (W) 16. Barva světla teplá bílá. Teplota chromatičnosti (K) 3000 K. Světelný tok 1600. Typ světelného zdroje LED. . . . . . . . . . .Tento neodolatelný produkt dostanete přímo tu na stránkách ve známé sekci svítidla! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této oblíbené sekce snadno online.

Tento nejprodávanější výrobek FULGUR 16W/3000K BL LED světelný zdroj včetně napáječe, teplá bílá od přední společnosti FULGUR snadno můžete najít právě teď u nás ve výprodejové akci! Cenově vychází na 320 Kč.