FULGUR ANETA 350 LED 20W/4000K stropní a nástěnné svítidlo, studená bílá

Stropní nebo nástěnné LED svítidlo, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí všude tam, kde se dlouhodobě... více informací »
FULGUR ANETA 350 LED 20W/4000K stropní a nástěnné
Značka: Fulgur
970 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní nebo nástěnné LED svítidlo, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí všude tam, kde se dlouhodobě...

Stropní nebo nástěnné LED svítidlo, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí všude tam, kde se dlouhodobě svítí Svítidlo je také vhodné do prostor kde často spínáme, například na chodbách, toaletách a podobně Odolné plastové stínítko zajišťuje ideální rozptyl světla a světelný zdroj v něm tak neoslňuje Světelný zdroj má velmi vysokou životnost Rozměry: průměr 330mm, výška 100mm Světelný tok: 1500lm Svítivost tohoto svítidla je srovnatelná s 100W žárovkou

Další parametry: Stmívatelné NE. Napájecí napětí (V) 230V/50Hz. Zdroj součástí balení ANO. Krytí IP IP20. Materiál kov. Max. příkon (W) 20. Barva světla studená (neutrální) bílá. Teplota chromatičnosti (K) 4000 K. Světelný tok 1500. Typ světelného zdroje LED. Materiál stínidla PMMA plast. Tvar svítidla kruhové. . . . Tento akční výrobek FULGUR ANETA 350 LED 20W/4000K stropní a je k získání pohodlně na stránkách v populární kategorii svítidla! Pořiďte si ještě podobné produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce Fulgur. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt je dostupný nyní na našich stránkách v oblíbené sekci svítidla! Získejte zlevněné výrobky ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Fulgur. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek FULGUR ANETA 350 LED 20W/4000K stropní a nástěnné svítidlo, studená bílá od dodavatele s dobrým jménem FULGUR můžete získat momentálně v naši nabídce ve výhodné akci! Nabídky již od 970 Kč.