FULGUR ANETA STAR 500 LED 36W/4000K stropní a nástěnné svítidlo s třpytícím efektem, studená bílá

Stropní nebo nástěnné LED svítidlo se stínítkem s třpytícím efektem, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí... více informací »
FULGUR ANETA STAR 500 LED
Značka: Fulgur
1 630 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní nebo nástěnné LED svítidlo se stínítkem s třpytícím efektem, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí...

Stropní nebo nástěnné LED svítidlo se stínítkem s třpytícím efektem, které se díky vysoce úspornému světelnému zdroji hodí všude tam, kde se dlouhodobě svítí Svítidlo je také vhodné do prostor kde často spínáme, například na chodbách, toaletách a podobně Svítidlo má odolné plastové stínítko, které zajišťuje ideální rozptyl světla a světelný zdroj v něm tak neoslňuje Tento světelný zdroj má velmi vysokou životnost Rozměry: průměr 480mm, výška 120mm Světelný tok 2500lm Svítivost tohoto svítidla je srovna

Další parametry: Stmívatelné NE. Napájecí napětí (V) 230V/50Hz. Zdroj součástí balení ANO. Krytí IP IP20. Materiál kov. Max. příkon (W) 36. Barva světla studená (neutrální) bílá. Teplota chromatičnosti (K) 4000 K. Světelný tok 2500. Typ světelného zdroje LED. Materiál stínidla PMMA plast. Tvar svítidla kruhové. . . .
Kvalitní a levný výrobek FULGUR ANETA STAR 500 LED 36W/4000K stropní a nástěnné svítidlo s třpytícím efektem, studená bílá lze získat pohodlně tady u nás v populární sekci svítidla! Vyhledejte si oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Fulgur. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Fulgur pro vás vyrábí skvělé produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Hodně oblíbený kousek FULGUR ANETA STAR 500 LED 36W/4000K stropní a nástěnné svítidlo s třpytícím efektem, studená bílá od spolehlivého výrobce FULGUR máte možnost pořídit zde teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 1 630 Kč.