designlights.cz

GOLDLUX (Polux) Svítidlo zahradní LED solární 137cm vysoké 6000K SANSOL0435

Tento zlevněný výrobek GOLDLUX (Polux) Svítidlo zahradní LED solární 137cm vysoké 6000K SANSOL0435 od populárního výrobce GOLDLUX (Polux) snadno pořídíte v naší nabídce za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 431 Kč.
EAN: 5901508315335
GOLDLUX (Polux) Svítidlo zahradní LED solární

Solární lucerna v černé barvě o výšce 137 cm se bude skvěle hodit jako dekorativní a praktické osvětlení vaší zahrady. V exotickém, jedinečném stylu promění naši zahradu, dům a terasu v zázrak. Dává vám možnost najít rovnováhu mezi dobrou viditelností a strávením večera v takovém atmosférickém světle. Fantastický vizuální efekt a požitek z krásného prostředí Vaší zahrad nejen v letním období. Solární lampy vnesou do prostředí estetický vzhled, budou skvěle vypadat a vytvoří v okolí příjemnou, jedinečnou atmosféru. Tento typ osvětlení se používá také jako dekorativní osvětlení prostoru a zvýraznění kompozice rostlin. Zvýrazněte a podtrhněte krásu keřů a stromů. Osvětlete altán, pergolu nebo jakoukoli jinou část zahrady! Lucerna je ideální pro zvýraznění a zkrášlení místa v zahradě, na kterém vám obzvlášť záleží. Užijte si a potěšte svou zahradu po setmění Vestavěný soumrakový senzor – automaticky aktivuje osvětlení za soumraku, takže se večer můžete bezpečně procházet po krásně osvětlené cestě. Praktičnost v kombinaci s ekologií! Péče o životní prostředí je nutností, letní období je spojeno s trávením volného času venku, při odpočinku, relaxaci nebo setkávání na zahradě, takže ideálním řešením, které nám poskytne světlo, je SOLÁRNÍ OSVĚTLENÍ! HLAVNÍ VÝHODY: Svítilna má dva způsoby montáže! – Zapíchnutí nebo zavěšení. Doba svícení 6 h. Studené bílé světlo – 6000K. Vysoce výkonná LED dioda DIP. Soumrakový senzor – lampa se automaticky rozsvítí při soumraku. Úspora energie – osvětlení zahrady nijak nezvýší vaše účty za elektřinu. Praktičnost v kombinaci s ekologií! Vysoká úroveň ochrany proti povětrnostním vlivům – IP44. Amorfní solární panel – nabíjí se při zatažených dnech. Výrobek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů (plast). Solární lampa pro všechna roční období.

Další parametry: Teplota / Barva světla Studená bílá. Materiál PVC. Třída krytí (IP) IP44 – odolný proti ostřiku vodou. Výška 1370 mm. Šířka 435 mm. Čidlo pohyb nebo soumrak ANO. Teplota chromatičnosti (Kelviny) 6000 K. . . .