Greenlux ALFA SMD 150W CW GXLR040 GXLR040

REFLEKTOR LED SMD Určen pro osvětlení venkovních i vnitřních prostor. Všestranně použitelný v instalacích domácích i... více informací »
Greenlux ALFA SMD 150W CW GXLR040
Značka: Greenlux
2 729 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

REFLEKTOR LED SMD Určen pro osvětlení venkovních i vnitřních prostor. Všestranně použitelný v instalacích domácích i investičních. Například k osvětlení pracovních nebo skladových prostor, okolí domů, pro lokální osvětlení apod.Hlavní předností reflektoru je vnitřní svorkovnice, která je určená pro přímé zapojení napájecího kabelu. Zapojení je snadné a rychlé bez dalších nákladů na kabelovou spojku nebo montážní krabici.Prachotěsná a voděodolná konstrukce umožňuje použití i v náročnějších podmínkách.Těleso svítidla tvoří černě lakovaný hliník, difuzor odolné tvrzené sklo.Plochý, kompaktní design s vysokou světelnou účinností 100lm/W.Na svítidlo poskytujeme tříletou záruku.

Další parametry: Teplota / Barva světla studená bílá. Barva světla studená bílá. Úhel osvětlení 120 °. Příkon 150 W. Napětí 220-240 V. Jmenovité napětí [V] 220-240. Jmenovitý výkon [W] 150. Vyzařovací úhel [°] 120. . . Tento akční výrobek Greenlux ALFA SMD 150W CW GXLR040 jde sehnat prostě tu na webu zařazený v sekci zahradní lampy! Podívejte se na parádní kousky z naší sekce za parádní cenu.