Greenlux DUST LED PS 2xT8/150cm GXWP211 GXWP211

Prachotěsné svítidlo IP65 pro 2 LED trubice T8/150cm jednostranně napájené. ( náhrada T8/58W.)Difuzor je z polystyrenu, který je... více informací »
Greenlux DUST LED PS
Značka: Greenlux
722 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Prachotěsné svítidlo IP65 pro 2 LED trubice T8/150cm jednostranně napájené. ( náhrada T8/58W.)Difuzor je z polystyrenu, který je odolnější proti kyselinám a zásadám. Těleso svítidla z ABS plastu.Pro pevné spojení difuzoru s tělesem svítidla jsou použity plastové spony.Těsnění mezi základnou a světelným krytem je zhotoveno z vypěněného polyuretanu. Reflektor svítidla je vyroben z ocelového plechu a povrchově upraven bílou práškovou barvou. Svítidlo je možné připevnit ke stropu s použitím kovových příchytek, které jsou součástí dodávky, nebo jej zavěsit na lanko. V základně je připravený otvor pro průběžnou montáž. Kabeláž pro průběžnou montáž je třeba dodělat. Svítidlo je uzpůsobeno pro spolupráci s čidly.Použití svítidla je shodné s běžnými prachotěsnými svítidly. Jedná se o výrobní, montážní a skladovací haly. Je vhodné všude tam, kde je nutné ochránit světelný zdroj před nadměrným znečištěním.

Další parametry: Příkon 2x 20-25 W. Napětí 220-240 V. Max. výkon [W] 2x 20-25. Jmenovité napětí [V] 220-240. . . . . . .