Greenlux DUST metal EVG 2x58W GXWP025 GXWP025

Prachotěsné svídidlo IP-65, pro 2 trubice T8/58W, s elektronickým předřadníkem EVG třídy A2. Těleso svítidla: hliník, difuzor:... více informací »
Greenlux DUST metal EVG 2x58W GXWP025
Značka: Greenlux
2 997 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Prachotěsné svídidlo IP-65, pro 2 trubice T8/58W, s elektronickým předřadníkem EVG třídy A2. Těleso svítidla: hliník, difuzor: sklo. Reflektor svítidla je z vysoce leštěného hliníku.Materiály z kterých je svítidlo vyrobeno, umožňují jeho použití ve velmi náročném prostředí. Vhodné do myček automobilů, výrobních hal apod.Svítidlo má vysokou mechanickou odolnost pro těžké pracovní podmínky.Skleněný difuzor je k tělesu svítidla připevněn nerezovými sponami.Svítidlo je možné připevnit ke stropu s použitím kovových příchytek, nebo jej zavěsit na lanka. Kompletní instalační příslušenství je součástí dodávky.Je možné průběžné zapojení svítidla. Svítidlo není uzpůsobeno pro spolupráci s čidly, kde je čas svícení kratší než 20 minut.Na svítidlo je poskytovaná záruka pět let.

Další parametry: Příkon 2×58 W. Napětí 220-240 V. Max. výkon [W] 2×58. Jmenovité napětí [V] 220-240. . . . . . .
Tento unikátní výrobek můžete sehnat taky tady na našem webu zařazený v kategorii svítidla. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více skvělých produktů od značky Greenlux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Greenlux vám může poskytnout prvotřídní výrobky.