Greenlux TOMI SOLAR 10W NW GXSO015 GXSO015

BATERIOVÉ LED SOLÁRNÍ SVÍTIDLOModerní, energeticky úsporné LED svítidlo se solárním panelem.Těleso svítidla tvoří... více informací »
Greenlux TOMI SOLAR 10W
Značka: Greenlux
1 417 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

BATERIOVÉ LED SOLÁRNÍ SVÍTIDLOModerní, energeticky úsporné LED svítidlo se solárním panelem.Těleso svítidla tvoří akrylonitryl-butadien-styren (ABS), difuzor polykarbonát (PC).Krytí IP44 poskytuje odolnost proti dešti a vodě.Konstrukce umožňuje polohování svítidla i solárního panelu.Svítidlo je napájeno interní lithium-iontovou baterií (Li-ion 1800mAh, 7,2V).Baterie je nabíjená sluneční energií za pomocí solárního panelu, který je součástí balení.Panel je vybaven 3m dlouhým kabelem se snadným připojením prostřednictvím konektoruMožná instalace solárního panelu na exponovaném slunném povrchu bez ohledu na místo, kde je svítidlo instalováno.Zdrojem světla je LED modul s vysoce účinnými LED diodami SMD (110lm/W).Možnost vypnutí svítidla za pomocí vypínače ON / OFF.Obsahuje infračervené čidlo pohybu (PIR) s plynulou regulací:- čas osvětlení (TIME)- nastavení noc/den (LUX)

Další parametry: Teplota / Barva světla neutrální bílá. Barva světla neutrální bílá. Úhel osvětlení 120 °. Příkon 10 W. Jmenovitý výkon [W] 10. Vyzařovací úhel [°] 120. . . . .Hodně prodávaný kousek lze sehnat ještě tady na stránkách umístěný v sekci zahradní lampy. Najděte si oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Populární značka Greenlux vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. Podívejte se sami. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Greenlux. Výběr toho nejlepšího najdete níže.