Holly – pozlacené podhledové světlo z mosazi

Krásné cesmínové zapuštěné světlo s elegantním zdobením Zapuštěné svítidlo Holly umožňuje navrhnout vstupní nebo čekací... více informací »
Holly - pozlacené podhledové světlo z mosazi
Značka: Masiero
4 042 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Krásné cesmínové zapuštěné světlo s elegantním zdobením Zapuštěné svítidlo Holly umožňuje navrhnout vstupní nebo čekací prostory, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Je dlouhý 16 cm a široký pouze 9 cm. Jeho výška je 5,5 cm a používá se 35 wattová lampa s paticí GU5.3 / MR15. Rám objektu, který byl původně vyroben z mosazi, má povrchovou úpravu ve zlaté barvě a zajišťuje příjemně jemný lesk v celé místnosti. Díky svému elegantnímu designu lze toto místo použít v soukromých i komerčních prostorách. Pro provoz je nutný předřadník. To je třeba obstarat samostatně. Připojovací napětí je 12 V.Kvalitní a velmi žádaný výrobek Holly – pozlacené podhledové světlo můžete sehnat snadno na našich stránkách ve známé kategorii podhledová svítidla! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce Masiero dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. Oblíbený a kvalitní produkt Holly – pozlacené podhledové světlo z mosazi lze zakoupit právě tu v populární rubrice podhledová svítidla! Pořiďte si ještě jiné kusy z této populární kategorie ve slevě.
Tento akční produkt Holly – pozlacené podhledové světlo z mosazi máte možnost sehnat bezprostředně tu na stránkách v sekci podhledová svítidla. Získejte ještě jiné produkty z této známé kategorie za internetové ceny. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na další skvělé produkty značky Masiero. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.