Hunter Maribel – stropní ventilátor, bílý

Nadčasový elegantní design pro venkovní použití – stropní ventilátor Maribel Stropní ventilátor Maribel v bílé barvě byl... více informací »
Hunter Maribel – stropní ventilátor
Značka: Hunter
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Nadčasový elegantní design pro venkovní použití – stropní ventilátor Maribel Stropní ventilátor Maribel v bílé barvě byl...

Nadčasový elegantní design pro venkovní použití – stropní ventilátor Maribel Stropní ventilátor Maribel v bílé barvě byl navržen speciálně pro venkovní použití. Pět lopatek je vyrobeno z vodotěsného plastu a barevně sladěno s nerezavějícím tělem ventilátoru odolným vůči vlivům počasí. Sám motor je chráněn před stříkající vodou. Díky jednoduchému designu je stropní ventilátor Maribel univerzálně vhodný pro téměř všechna designová a barevná řešení. Funkce Ventilátor lze montovat i na šikmý strop. Otáčení ventilátoru vpřed a vzad lze nastavit pomocí tahového spínače. Tahovým spínačem, který je součástí dodávky, lze ovládat i samotný ventilátor. Umožňuje jeho zapínání, vypínání a nastavení tří rychlostí otáčení lopatek. Volitelně lze ventilátor dovybavit nástěnným spínačem usnadňujícím jeho ovládání. Spínač je k dispozici jako příslušenství. Technické údaje Výkon pro každou rychlost: – 17 wattů při 84 ot./min. – 46 wattů při 151 ot./min. – 67 wattů při 193 ot./min. Zvláštnosti Ventilátor lze dovybavit světlem. Vhodná světla jsou k dostání v části příslušenství.Tento kvalitní a levný produkt dostanete bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice stropní ventilátory! Nyní koupíte podobné produkty ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Tento výjimečný kousek Hunter Maribel – stropní můžete nakoupit přímo tady u nás zařazený v kategorii stropní ventilátory! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této populární sekce ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Hunter vám může nabídnout kvalitní produkty. A tady je důkaz. Unikátní a žádaný produkt Hunter Maribel – stropní ventilátor, bílý můžete koupit mimo jiné tady na webu umístěný v kategorii stropní ventilátory. Nyní můžete koupit další zboží ve zmiňované sekci za parádní cenu.

Povedený výrobek Hunter Maribel – stropní ventilátor, bílý je k získání snadno tady na webu ve známé kategorii stropní ventilátory. Najděte si další kusy ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Vysoce kvalitní produkt pořídíte jednoduše na našem webu v oblíbené rubrice stropní ventilátory. Najděte si parádní výrobky ze zmíněné kategorie za parádní cenu. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další kousky značky Hunter. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající kus Hunter Maribel – stropní ventilátor, je k dispozici lehce tu ve známé kategorii stropní ventilátory! Nyní získáte parádní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu!

Hodně žádaný produkt Hunter Maribel – stropní ventilátor, bílý od skvělé a známé značky Hunter pohodlně seženete v naší internetové nabídce levně. Ceny již od 6 799 Kč.