Inteligentní stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače RGB – Jochem

Hledáte nadčasovou stropní lampu? Pak Jochem je to, co hledáte! Tato moderní lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice.... více informací »
Inteligentní stropní svítidlo bílé
Značka: QAZQA
1 969 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte nadčasovou stropní lampu? Pak Jochem je to, co hledáte! Tato moderní lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice....

Hledáte nadčasovou stropní lampu? Pak Jochem je to, co hledáte! Tato moderní lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Protože lampa obsahuje osvětlený kruh, má dvojí rozměr. Tento prsten má pochromovanou hranu detailů. Jochem je vyroben z plastu s ocelí a je dokončen v bílé barvě. Má průměr 48 cm a výšku 7,5 cm. Montážní deska má průměr 45 cm a výšku 2 cm. Jochem má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 3600 lumenů a 2 000 – 4 000 Kelvinů. Jaká elektrárna! Pomocí dodávaného dálkového ovladače je osvětlení stmívatelné, a to jak v intenzitě světla (lumen), tak v barevné teplotě (Kelvin). Jochem je také inteligentní lampa, což znamená, že jej lze ovládat také pomocí aplikace na vašem smartphonu nebo domácím asistentovi. Vnitřek lampy má velmi malé otvory, kterými prochází světlo, takže získáte jakýsi hvězdný efekt. To v místnosti vytváří útulný světelný efekt. Doplňte svůj interiér touto moderní stropní lampou JochemVýjimečný produkt Inteligentní stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače RGB – Jochem seženete mimo jiné tady a teď na našich stránkách v populární sekci stropni svitidla. Najděte si nové kousky z naší rubriky jednoduše online.
Nejprodávanější výrobek lze získat přímo tu na stránkách ve známé rubrice stropni svitidla. Nyní pořídíte ještě další výrobky ze zmíněné rubriky snadno online!
Tento vynikající produkt najdete nyní na našich stránkách ve známé kategorii stropni svitidla. Mrkněte na parádní produkty z této populární rubriky za rozumné peníze! Populární značka QAZQA svým zákazníkům nabízí top sortiment. Vždyť to vidíte sami. Žádaný kus můžete získat prostě na webu v sekci stropni svitidla. Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené sekce ve slevě! To není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA prodává velmi kvalitní výrobky.
Žádaný kus máte možnost získat teď tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice stropni svitidla! Nyní najdete oblíbené produkty z této známé kategorie v bezva akci. Značka QAZQA pro vás připravuje špičkové výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob! Tento zlevněný produkt Inteligentní stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače RGB – Jochem máte možnost sehnat taky tu na stránkách zařazený v rubrice stropni svitidla. Nyní můžete koupit nové produkty z této rubriky ve výhodné akci. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA prodává velmi kvalitní produkty
Tento vynikající produkt můžete koupit bez problémů tady na našich stránkách zařazený v rubrice stropni svitidla. Nyní najdete ostatní produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA dlouhodobě vyrábí top výrobky Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce. Tento kvalitní produkt Inteligentní stropní svítidlo bílé máte možnost pořídit bezstarostně na stránkách ve známé sekci stropni svitidla. Připravili jsme pro vás unikátní výrobky z naší rubriky za příznivou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt můžete pořídit pohodlně tu v populární sekci stropni svitidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další zboží značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt můžete sehnat snadno u nás zařazený v sekci stropni svitidla. Získejte ještě jiné produkty z této známé rubriky za akční cenu. Akční a ve slevě produkt Inteligentní stropní svítidlo bílé 48 cm máte možnost pořídit aktuálně tady u nás v oblíbené kategorii stropni svitidla. Mrkněte na parádní produkty z této oblíbené sekce snadno online. Oblíbený dodavatel QAZQA pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky.

Kvalitní a oblíbený produkt Inteligentní stropní svítidlo bílé 48 cm vč. LED a stmívače RGB - Jochem od odblíbeného výrobce QAZQA pohodlně dostanete v naší online nabídce výhodně! Výhodně za cenu 1 969 Kč.