Iso Trade 15 cm udící háčky – sada 15 ks

SILNÉ UDÍCÍ HÁČKY NA UZENÍ MASA 15 ks PERFEKTNÍ K UZENÍ MASA - nacpání masa na udicí háky usnadňuje přípravu domácích... více informací »
Iso Trade 15 cm udící háčky -
Značka: Iso Trade
119 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

SILNÉ UDÍCÍ HÁČKY NA UZENÍ MASA 15 ks PERFEKTNÍ K UZENÍ MASA – nacpání masa na udicí háky usnadňuje přípravu domácích uzenin nebo ryb v udírnách. Háčky na klobásy mají ostré konce, takže je snadné je zapíchnout do masa a zavěsit do udírny . VYROBENO Z NEREZOVÉ OCELI – udící háky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky čemuž jsou pevný a odolný a nedeformuje se vlivem hmotnosti nebo teploty v udírně . Decentní materiál také umožňuje opakované použití udicích háčků – snadno se čistí a jsou odolné. VYSOKÁ KAPACITA – díky pevné nerezové konstrukci vyniknou i háčky na klobásy velmi vysoká nosnost, která dosahuje až 15 kg. To stačí k zavěšení objemné klobásy bez obav, že spadne z háčku. VELKÁ SADA – součástí sady 15 kusů háčků pro kouření. Takto velká sada umožňuje bezproblémový chod příprava více produktů najednou, což ušetří spoustu času. SPECIFIKACE – počet háčků: 15; materiál: nerezová ocel; max. nosnost: 15 kg; hmotnost: 0,172 kg; rozměry: 15/9 / 0,3 cm. SPECIFIKACE: počet háčků: 15 materiál: nerezová ocel maximální nosnost: 15 kg hmotnost: 0,172 kg rozměry: 15/9 / 0,3 cm

Další parametry: . . . . . . . . . .
Neodolatelný produkt můžete nakoupit lehce tu v sekci mxy! Získejte další výrobky z naší sekce za rozumné peníze! Věhlasný dodavatel Iso Trade má v nabídce skvělé výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.