Iso Trade Kleště na vyrovnávání dlaždic

KLEŠTĚ NA VYROVNÁNÍ OBKLADŮ ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKACE - používají se kleště k vyrovnání keramických a porcelánových... více informací »
Iso Trade Kleště na vyrovnávání
Značka: Iso Trade
70 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

KLEŠTĚ NA VYROVNÁNÍ OBKLADŮ ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKACE – používají se kleště k vyrovnání keramických a porcelánových dlaždic, obkladů a dlažeb, různých tloušťek a velikostí. NAŘÍZENÍ – vyšroubováním motýlkového šroubu a posunutím vzdálenosti po zubech přizpůsobíme velikost klipu. Navíc mají nastavitelnou rozteč paží. KLEŠTĚ PRO SNADNOU PRÁCI – vyrobeno vyrobeno z pozinkovaného ocelového plechu s plastovými držadly pro pevné uchopení . Kleště jsou určeny pro efektivní, rychlé a přesné vyrovnání pokládané dlaždice . Kleště jednoduše zatlačí klíny do klipů. ZNOVU POUŽITELNÝ – nástroj je opakovaně použitelný. Po ukončení práce jej stačí vyčistit a vložit do schránky na nářadí . Poté vše, co musíte udělat, je vytáhnout čistý nástroj a připravit jej k použití. SPECIFIKACE – barva: stříbrná / červená; úprava: rozteč ramen a velikost klipu; materiál: plast + pozink; rozměry: 23 x 16,5 x 4 cm; hmotnost sady: 0,329 kg. SPECIFIKACE barva: stříbrná / červená úprava: rozteč ramen a velikost klipu materiál: plast + pozink rozměry se složenými uchy: 23,5 x 12 x 4 cm rozměry rozložených madel: 23,5 x 16,5 x 4 cm hmotnost: 0,329 kg

Další parametry: . . . . . . . . . . Tento vynikající produkt jde pořídit bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci mxy! Mrkněte na další výrobky z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další produkty od dodavatele Iso Trade. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.