Iso Trade Koupelnový kobereček – sada – světle hnědá D8313

SADA KOUPELNOVÝCH PODLOŽEK PROTISKLUZOVÁ ZÁKLADNA - koberečky a potah vespod mají protiskluzovou strukturu, která zabraňuje pohybu... více informací »
Iso Trade Koupelnový kobereček -
Značka: Iso Trade
313 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

SADA KOUPELNOVÝCH PODLOŽEK PROTISKLUZOVÁ ZÁKLADNA – koberečky a potah vespod mají protiskluzovou strukturu, která zabraňuje pohybu podložek. To zabraňuje náhodnému zachycení na koberečku a eliminuje riziko uklouznutí, například při vycházení ze sprchy nebo vany. MĚKKÝ A PŘÍJEMNÝ MATERIÁL – sada podložek je vyrobena z měkkého a na dotek příjemného materiálu. Perfektní sada pro lidi, kteří oceňují pohodlí a komfort. 3v1 – sada obsahuje obdélníkový koberec, koberec s výřezem a povlak na prkno. Sada doplní každý interiér. HYGIENA – koberečky lze snadno prát v pračce na 30 stupňů. V případě menších nečistot stačí použít vysavač nebo jednoduše setřást, chloupky se pak vrátí do původního stavu. SPECIFIKACE – materiál: polyester + netkaná textilie; rozměry velkého koberce (délka / šířka): 80 / 50,5 cm; rozměry malého koberce (délka / šířka): 41 / 50,5cm; rozměry překrytí (délka / šířka): 50 / 45cm; tloušťka koberce: 50 mm; hmotnost sady: 420 g. SPECIFIKACE materiál: polyester + netkaná textilie rozměry velkého koberce (délka / šířka): 80 / 50,5 cm rozměry malého koberce (délka / šířka): 41 / 50,5 cm rozměry překrytí (délka / šířka): 50 / 45 cm tloušťka rohože: 50 mm hmotnost sady: 420 g ZAHRNUTA koberec kobereček s výřezem kryt desky Praktická a funkční koupelnová sestava z měkkého materiálu se skládá ze dvou koberečků a povlaku na prkno. Spodní strana koberečků zahrnuje protiskluzová struktura , která zabraňuje náhodnému pohybu a vylučuje riziko uklouznutí – i když je naše podlaha při sprchování mokrá, koberec nezmění své místo – žádný z koberečků se nesroluje, takže je bezpečné vylézt ze sprchy nebo vany. Sada koberečků znamená, že naše nohy nejsou vystaveny studené zemi a jejich používáním odpadá nutnost utírat podlahu po koupeli. Koberec je lehký, stačí setřást, aby se odstranily jemné nečistoty – chlupy se také vrátí do původního stavu, v případě většího znečištění použijte vysavač. Lze je prát i v pračce na 30 stupňů – po vyprání se doporučuje položit naplocho. Soubor ideální pro lidi, kteří oceňují pohodlí a komfort.

Další parametry: . . . . . . . . . .
Designový produkt Iso Trade Koupelnový kobereček – sada – světle hnědá D8313 pořídíte jednoduše na webu umístěný v kategorii mxy! Podívejte se na nové kousky z této populární sekce za outletovou cenu.