Iso Trade Kovová brčka – sada 4 prvků

KOVOVÁ BRČKA - SADA 4 PRVKŮ EKOLOGICKÝ - zastavte se s plastovými brčky, donedávna to byly nejčastěji vyhazované odpadky na... více informací »
Iso Trade Kovová brčka -
Značka: Iso Trade
36 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

KOVOVÁ BRČKA – SADA 4 PRVKŮ EKOLOGICKÝ – zastavte se s plastovými brčky, donedávna to byly nejčastěji vyhazované odpadky na pláži. Brčka jsou v mnoha případech konzumním rozmarem, barman je ze zvyku přidává do každého drinku, často jde spíše o zábavu než o pití, proto se vyplatí pečovat o životní prostředí a vylepšovat ho po malých krůčcích – kovová brčka jsou ekologické a nijak neovlivňují znečištění . Chraň životní prostředí! ZNOVU POUŽITELNÝ – brčka jsou vyrobena z kvalitního kovu, který umožní mnoholeté používání, lze je snadno mýt v myčce, sada obsahuje i kartáč, který umožňuje pohodlné a důkladné čištění i po koktejlech. FUNKČNÍ – dobře fungují s horkou kávou a čajem, stejně jako se studenými džusy, nápoji, koktejly, smoothies atd. PRAKTICKÝ – můžeme je vzít s sebou do terénu, na výlet, na párty, kamkoli budete chtít. Kovová brčka jsou skvělým nápadem pro každodenní použití, ale také pro setkání s přáteli, rodinou, svatby a mnoho dalších příležitostí. SPECIFIKACE – materiál: nerezová ocel; stříbrná barva; rozměry brčka (délka / šířka): 21,5 / 0,8 cm; hmotnost sady: 45 g. SPECIFIKACE materiál: nerezová ocel stříbrná barva rozměry brčka (délka / šířka): 21,5 / 0,8 cm hmotnost sady: 45 g ZAHRNUTA 2 brčka (1 rovná + 1 ohnutá) 2 čistící kartáčky Sada kovových brček je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zaručuje mnohaleté používání. Nejdůležitější je, že jsou EKOLOGICKÉ , plastová brčka byla donedávna nejčastěji vyhazovaným odpadkem na pláži. Brčka jsou v mnoha případech konzumním rozmarem, barman je ze zvyku přidává do každého drinku, často jde spíše o zábavu než o pití, proto se vyplatí pečovat o životní prostředí a vylepšovat ho po malých krůčcích – kovová brčka jsou ekologické a nijak neovlivňují znečištění . Chraň životní prostředí! Každý malý krok vás přiměje přispět k ochraně. Sada obsahuje rovné a zahnuté brčko , podle toho, komu dáváte přednost, sada splní očekávání každého. Jejich použití nezanechává kovovou pachuť a jejich použití je zcela bezpečné ; jsou vhodné pro teplé i studené nápoje. Brčka se hodí do každé atmosféry akce. Snadno je umyjete v myčce, sada obsahuje i kartáč, který umožňuje pohodlné a důkladné čištění i po koktejlech!

Další parametry: . . . . . . . . . . Tento kvalitní a levný výrobek je k sehnání zrovna tady u nás umístěný v kategorii mxy! Připravili jsme pro vás akční kusy ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Iso Trade. Najdete je níže na této stránce.