Iso Trade LED projektor pro rekreační dům + 12 diapozitivů

LED PROJEKTOR DO VÁNOČNÍHO DŮMKU - 12 SNÍMKŮVÁNOČNÍ SNÍMKY - projektor má až 12 různých snímků s obrázky s vánočními motivy a Mikuláši.... více informací »
Iso Trade LED projektor pro
Značka: Iso Trade
384 Kč
Ověřit dostupnost
LED PROJEKTOR DO VÁNOČNÍHO DŮMKU - 12 SNÍMKŮVÁNOČNÍ SNÍMKY - projektor má až 12 různých snímků s obrázky s vánočními motivy a Mikuláši....

LED PROJEKTOR DO VÁNOČNÍHO DŮMKU – 12 SNÍMKŮVÁNOČNÍ SNÍMKY – projektor má až 12 různých snímků s obrázky s vánočními motivy a Mikuláši. Mezi snímky patří mimo jiné: sněhové vločky, Santas, sobi, vánoční stromky a různé druhy souvisejících témat.2 V 1 – pro usnadnění montáže zařízení je sada součástí špendlík, který stačí připevnit šroubem k projektoru a zapíchnout do země . Byl součástí sady také stojan, díky kterému můžeme zařízení připevnit např. k plotu nebo zdi .ÚSPORA ENERGIE – Je to skvělá alternativa pro lidi, kteří osvětlují své domy/byty velkým množstvím svítidel . Výsledkem je, že hned po prázdninách dostáváme obrovské účty za elektřinu a svítily jen pár dní. Projektor vytvoří budova bude vyčnívat z davu a navíc sníží spotřebu energie .MOBILNÍ SNÍMKY – k zařízení jsou připojeny kazety s obrázky zobrazovanými projektorem . Díky otočnému panelu symboly jsou v neustálém pohybu – vlní se . Velikost motivů bude záviset na poloze projektoru. Dokonale vhodné pro vnitřní i vnější použití.SPECIFIKACE – výkon: 6W; napájení: 200-240V 50-60HZ; rozměry (délka / šířka / výška): 13/11 / 27cm; délka kabelu: 4,8m; hmotnost sady: 0,5 kg; hmotnost s obalem: 0,53 kg.SPECIFIKACEvýkon: 6Wnapájení: 200-240V 50-60HZrozměry (délka / šířka / výška): 13/11 / 27 cmdélka kabelu: 4,8mhmotnost sady: 0,5 kghmotnost s obalem: 0,53 kgZAHRNUTA:12 snímkůzástrčkakolíkmontážní sadaprojektorvydržet

Další parametry: . . . . . . . . . .Kvalitní a levný produkt dostanete taky na našem webu v rubrice mxy. Nyní pořídíte parádní produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Věhlasný dodavatel Iso Trade pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce Iso Trade. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Iso Trade LED projektor pro rekreační dům + 12 diapozitivů originál od výrobce Iso Trade máte možnost pořídit v naší nabídce se slevou. Nabídky již od 384 Kč.