Iso Trade Plstěné podložky pod nábytek – sada

PLSTENÉ PODLOŽKY / 144 ks V RŮZNÝCH TVAŘECH STAREJTE SE O ŽIVOTNOST PODLAHY - plstěné podložky pod nábytek chrání podlahu před... více informací »
Iso Trade Plstěné podložky pod
Značka: Iso Trade
74 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

PLSTENÉ PODLOŽKY / 144 ks V RŮZNÝCH TVAŘECH STAREJTE SE O ŽIVOTNOST PODLAHY – plstěné podložky pod nábytek chrání podlahu před poškrábáním a poškozením při každodenním používání nábytku jako jsou stoly a židle. Jejich povrch je měkký, přilepený k noze židle nebo stolu, chrání podlahu před poškozením a uši členů domácnosti před hlukem spojeným s stěhováním nábytku. UNIVERZÁLNÍ SADA – plstěné podložky v této velké sadě mají různé velikosti a tvary, takže je určitě bez problémů napasujeme na povrch, který chceme pokrýt. V případě potřeby lze takovou nábytkovou plsť samozřejmě nařezat do požadovaného tvaru . PERFEKTNÍ TLOUŠŤKA – plstěné podložky, které jsou součástí sady, mají perfektní tloušťku – nejsou příliš tenké, což znamená, že se rychle neopotřebují, ale také nejsou příliš silné, takže nebudou působit dojmem nestabilního nábytku. VELKÁ SADA – sada obsahuje až 144 kusů různé plstěné podložky, tak umožní vám přilepit se na nohy mnoha kusů nábytku v domě . SPECIFIKACE – materiál: plsť; tloušťka: 3 mm; různé velikosti: ano; 144 kusů v sadě; Černá barva; typy: 5; rozměry: 20 / 20cm; hmotnost soupravy: 0,052 kg SPECIFIKACE: Materiál: plsť tloušťka: 3 mm různé velikosti: ano 144 kusů v sadě Černá barva typy: 5 rozměry: 20/20 cm hmotnost: 0,052 kg ZAHRNUTA čtverec 20x20cm: 1 ks čtverec 2 cm: 17 ks kruh 2 cm: 50 ks kruh 1,5 cm: 37 ks kruh 1cm: 39 ks

Další parametry: . . . . . . . . . .
Tento nejprodávanější produkt lze nakoupit právě tady na stránkách v populární rubrice mxy. Nyní pořídíte akční produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Iso Trade. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.