Iso Trade Polystyrenové modré letadlo

STYROPĚNOVÉ LETADLO BEZPEČNÉ PRO DĚTI - hračka vyrobená z polystyrenu je to světlo a má aerodynamický tvar, Co udrží vaše... více informací »
Iso Trade Polystyrenové modré
Značka: Iso Trade
55 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

STYROPĚNOVÉ LETADLO BEZPEČNÉ PRO DĚTI – hračka vyrobená z polystyrenu je to světlo a má aerodynamický tvar, Co udrží vaše dítě v bezpečí . Skládá se ze tří hlavních částí. Nemá žádné malé prvky , které lze spolknout. RŮZNÉ MOŽNOSTI ZÁBAVY – letadlo má dva otvory , kterými dítě může rozhodnout o dráze letu a akrobacii. Vložení předřadníku do horního otvoru udělá let bude plný akrobatických figur (osmičky, sudy). Výběr spodního otvoru bude fungovat klouzání v přímce . POSTAVENO Z PĚNY – díky tomu vaše dítě může hrát doma i venku. Letadlo není schopen poškodit byt díky své lehkosti. Nemusíte se bát případných ztrát způsobené zábavou dětí. AERODYNAMICKÝ TVAR – aerodynamická struktura letadla opravuje schopnost klouzání ve vzduchu. Umožňuje vám to rychlý a vysoký let . Hračka je tam přesně vyvážené . Má vynikající parametry letět. SPECIFIKACE – rozměry (šířka / výška): 37/37 cm; hmotnost: 0,03 kg; Materiál: pěna. ,, SPECIFIKACE rozměry (šířka / výška): 37/37 cm hmotnost: 0,03 kg materiál: pěna Svět letadel je velmi fascinující. Není divu, že je děti milují. Hračka přichází 5 barevných variant díky bude dokonalým dárkem pro dívky i chlapce. Mohou se bavit jak doma, tak venku. Letadlo je tam vyrobeno z lehkého a odolného materiálu což usnadňuje házení a je odolný proti pádům z výšky. Hračka je vyrobena z tvrzeného a odolného polystyrenu . Jeho lehká struktura a aerodynamický tvar vyrobit letadlo snadno se vznáší ve vzduchu. Má dva otvory díky kterým můžeme rozhodnout o dráze jeho letu . Pokud dáme ploutev do spodní, bude klouzat po přímce . Vložením do horního otvoru vytvoříte rovinu předvede akrobacii (sudy, osmičky) 1. PRUŽNÝ MATERIÁL 2. SPRÁVNÁ ROVNOVÁHA 3. ČISTÝ TVAR 4. DVA OTVORY DEFINUJÍCÍ TRAJEKTORII LETU

Další parametry: . . . . . . . . . . Tento designový produkt Iso Trade Polystyrenové modré lze zakoupit také na webu v sekci mxy. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné kategorii snadno online.