Iso Trade Přenosné kuchyňské náčiní – sada

TURISTICKÉ NÁDOBÍ - SET UNIVERZÁLNÍ - přenosné kuchyňské náčiní je sada, kterou lze použít prakticky kdekoli. Ideální jak... více informací »
Iso Trade Přenosné kuchyňské náčiní -
Značka: Iso Trade
924 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

TURISTICKÉ NÁDOBÍ – SET UNIVERZÁLNÍ – přenosné kuchyňské náčiní je sada, kterou lze použít prakticky kdekoli. Ideální jak na doma, tak na cesty, například kempování nebo kempování. Sada je určena pro 2 osoby. Sklopná madla umožňují snadnou přepravu nádobí. NEREZOVÉ NÁDOBÍ – představovaná sada nádobí má nepřilnavou vrstvu, která nám zajistí chutný a dokonale připravený pokrm. VYSOKÁ KVALITA – sada kuchyňského náčiní je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je odolná, trvanlivá a odolná proti poškození a poškrábání, díky čemuž bude sloužit dlouhou dobu. ZAHRNUTO MNOHO POLOŽEK – sada kuchyňského náčiní obsahuje mnoho prvků, včetně hrnce, varné konvice, pánve, 2x nůž, vidlička, skládací lžíce, 2x karabina, 2x skládací hrnek, taška na uskladnění. Sada obsahuje i kapsičky na příbory. SPECIFIKACE – pro dvě osoby; nepřilnavý povlak; skládací příbory; skládací rukojeti; rozměry: 11 / 17,5 / 17,5cm; rozměry květináče: 7,5 / 7,5 / 9,5 cm; rozměry pánve: 8/8 / 4cm; rozměry konvice: 14/14 / 9cm; hmotnost: 1,013 kg; hmotnost v balení: 1,121 kg. SPECIFIKACE: pro dva nepřilnavý povlak skládací rukojeti rozměry: 11 / 17,5 / 17,5cm rozměry květináče: 7,5 / 7,5 / 9,5 cm rozměry pánve: 8/8 / 4 cm rozměry konvice: 14/14 / 9cm hmotnost: 1,013 kg hmotnost v balení: 1,121 kg ZAHRNUTA: hrnec, konvice + víko, pánev, víko (univerzální na hrnec a pánev), pouzdro / taška s provázkem a zátkou 2x nůž, 2x vidlice, 2x lžíce, 2x karabina, 2x šálek, 2x pouzdro na příbory.

Další parametry: . . . . . . . . . .
Tento výjimečný produkt máte možnost pořídit taky na našich stránkách umístěný v sekci mxy. Nyní najdete podobné produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní kousky značky Iso Trade. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Iso Trade poskytuje top produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!