Iso Trade Rukavice pro péči o zvířata

RUKAVICE NA ZVÍŘATA SILIKONOVÉ DÍLY - vrchní část rukavice je vyrobena z polyesteru, zatímco spodní (aktivní) část má četné... více informací »
Iso Trade Rukavice pro péči o
Značka: Iso Trade
38 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

RUKAVICE NA ZVÍŘATA SILIKONOVÉ DÍLY – vrchní část rukavice je vyrobena z polyesteru, zatímco spodní (aktivní) část má četné silikonové výstupky rovnoměrně rozmístěné po celé ploše, což je plně efektivně využito; přebytečné vlasy se shromažďují mezi jazýčky a nepadají na podlahu ani nelétají nahoru; aplikované řešení ovlivňuje komfort a spokojenost při používání. POHODLNÉ – rukavice se zapíná na suchý zip a má boční otevírání, což zaručuje pohodlí a stabilitu; snadno se nasazuje, dobře přilne k ruce a neklouže při kartáčování; sedí na ruce různých velikostí. SPECIFIKACE – rozměry (délka / šířka) 22,5 / 17,5 cm; materiál: polyester, silikon; hmotnost 50g. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ – vlasy po kartáčování lze snadno „odloupnout“ a vyhodit do odpadkového koše nebo na toaletu; Rukavici můžeme bez problémů vyčistit mýdlovou vodou. UNIVERZÁLNÍ – přípravek je vhodný pro všechny typy srsti jakékoli délky, bez ohledu na plemeno, věk a velikost mazlíčka. Univerzální rukavice se doporučují pro psy, kočky a jiná zvířata; Perfektní pro domácí použití, stejně jako pro profesionální veterinární ordinace a salony péče o psy a kočky. SPECIFIKACE barva: černá a modrá materiál: polyester, silikon rozměry (délka / šířka): 22,5 / 17,5 cm hmotnost: 50g Domácí zvířata jsou úžasnými společníky v každodenním životě lidí, ale jejich chlupy na čalounění nebo koberci nikoli. Vyčištění může být docela problém. Rukavice na česání je nepostradatelný a velmi praktický produkt, který vám pomůže v boji s přebytečnými chloupky a zbaví vás nepříjemností. Rukavice byla speciálně navržena tak, aby fungovala jako kartáč a dělala z česání vlasů nekomplikovanou, rychlou a efektivní činnost. Horní část rukavice je vyrobena z černého měkkého polyesteru, zatímco spodní (aktivní) rukavice má četné modré silikonové výstupky rovnoměrně rozmístěné po celé ploše, což je plně efektivně využito . Aplikované řešení ovlivňuje komfort a spokojenost při používání. Přebytečné vlasy se shromažďují mezi jazýčky a nepadají na podlahu ani nelétají do vzduchu. Po vykartáčování lze srst jednoduše „odloupnout“ a vyhodit do odpadkového koše nebo na záchod. Rukavici můžeme bez problémů vyčistit mýdlovou vodou. Rukavice se zapíná na suchý zip a má na boku dírku, která zaručuje pohodlí a stabilitu. Snadno se nasazuje, dobře přilne k ruce a při kartáčování neklouže. Hodí se do rukou různých velikostí, díky čemuž je praktický.

Další parametry: . . . . . . . . . . Akční produkt Iso Trade Rukavice pro péči o zvířata lze pořídit právě tady na stránkách umístěný v rubrice mxy! Připravili jsme pro vás zlevněné zboží z této populární rubriky za nejnižší cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Iso Trade. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.