Iso Trade Sada na opravu automobilového čelního skla Z11846

SADA NA OPRAVU OKEN PRO ŠTIPKY, ŠKRÁBÁNÍ A PRASKNUTÍ - sada na opravu poškození skla vám umožní rychle a efektivně se... více informací »
Iso Trade Sada na opravu automobilového čelního skla
Značka: Iso Trade
135 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

SADA NA OPRAVU OKEN PRO ŠTIPKY, ŠKRÁBÁNÍ A PRASKNUTÍ – sada na opravu poškození skla vám umožní rychle a efektivně se vypořádat s nevzhledně vypadajícími úlomky autoskla, stejně jako vážnějšími škrábanci a prasklinami na skle a také světlometech. PRO VAŠI VLASTNÍ OPRAVU – svépomocí opravený škrábanec nebo drobné poškození šetří čas a šetří nemalé peníze v souvislosti s využíváním služeb autoservisu. VŠE POTŘEBNÉ V SADĚ – K opravě čelního skla nebudou potřeba žádné další nástroje a minimalizuje se problém s odštípnutím nebo poškrábáním. Vše potřebné je obsaženo v sadě na opravu čelního skla a návod je jasný a srozumitelný, takže s opravou by neměl mít nikdo problém. OPRAVY A OCHRANY – sada na opravu čelního skla automobilu vám umožní nejen snadno se vypořádat s problémem odštípnutí nebo poškrábání, ale také také chrání místo před dalším poškozením. Správná oprava chrání před rozstřikem a zabraňuje dalšímu praskání dutin. SPECIFIKACE – v sadě: připínáček, hadřík z mikrovlákna, samolepící těsnění, těsnění typu O, kroužek, základna pro zavedení opravné pryskyřice, žiletka, injekční stříkačka, fixační fólie, opravná pryskyřice; rozměry samolepícího těsnění (výška / šířka): 6 / 4,5 cm; hmotnost v balení: 0,038 kg SPECIFIKACE : rozměry samolepícího těsnění (výška / šířka): 6 / 4,5 cm hmotnost v balení: 0,038 kg

Další parametry: . . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Iso Trade Sada na opravu automobilového čelního skla Z11846 máte možnost sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu ve známé kategorii mxy. Nyní pořídíte akční výrobky z této známé sekce v akci! Známý výrobce Iso Trade vám poskytuje prvotřídní výrobky.