Iso Trade Utěrky z mikrovlákna – sada 12 ks

Utěrky z mikrovlákna - sada 12 ks VYSOKÁ ABSORPCE - díky struktuře materiálu utěrky dokonale absorbují vodu a jiné tekutiny, díky... více informací »
Iso Trade Utěrky z mikrovlákna
Značka: Iso Trade
107 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Utěrky z mikrovlákna – sada 12 ks VYSOKÁ ABSORPCE – díky struktuře materiálu utěrky dokonale absorbují vodu a jiné tekutiny, díky čemuž usnadňují čištění a čištění. PRAKTICKÝ – utěrky lze použít pro suché i mokré čištění. Jsou perfektní na utírání prachu, mytí oken, v kuchyni, koupelně, dílně atd. SPECIFIKACE – počet kusů v sadě: 12, rozměry 1 kusu (délka / šířka): 30 / 30 cm, hmotnost 1 kusu: 15 g, hmotnost sady: 174 g. ROZDÍLNÉ BARVY – zajímavé a intenzivní barvy umožňují přizpůsobit hadříky různým potřebám a rozdělení podle místa jejich použití. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ – utěrky lze čistit vodou a základními pracími prostředky nebo prát v pračce. SPECIFIKACE počet kusů v sadě: 12 rozměry 1 položky (délka / šířka): 30 / 30 cm hmotnost 1 kusu: 15g hmotnost sady: 174 g Efektivní čištění je nejen schopnost udržovat interiéry a povrchy v dobrém pořádku, ale také základní princip hygieny. Sada 12 utěrek z mikrovlákna dovolí provádění úklidových činností v kuchyni nebo koupelně , ale dobře poslouží i pro čištění nábytku nebo jiných prvků interiéru. Velmi dobře jsou vhodné na čištění kuchyňských desek, glazovaných povrchů obkladů, utírání prachu na dřevěný nábytek, ale i na čištění oken . Výjimečná savost utěrek je dána jejich specifickou strukturou . Mikrovlákna, ze kterých jsou vyrobeny, jsou rozhodně tenčí než ta, která se nacházejí v přírodních materiálech. Díky tomu je jich tolik hustěji uspořádané, a tím lépe zachycují nečistoty nebo tekutiny . Sada obsahuje 12 hadříků v několika barvách . Kromě estetických hodnot, např barevné rozdělení může být velmi nápomocné při použití konkrétních hadříků, například pouze v kuchyni, koupelně nebo na jiném místě . Utěrky lze čistit ručním praním ve vodě s přídavkem tradičních čisticích prostředků, jako je mýdlo nebo prostředek na mytí nádobí, ale jsou vhodné i pro praní v pračce .

Další parametry: . . . . . . . . . .Tento zlevněný produkt Iso Trade Utěrky z lze získat teď tady u nás ve známé kategorii mxy. Nyní si můžete vybrat ostatní zboží z naší kategorie za výborné peníze.