Iso Trade Zahradní pergola

ZAHRADNÍ PERGOLA - ARCH kovová stabilní konstrukce podpora pro popínavé rostliny rychlá a velmi snadná montáž ve složeném stavu... více informací »
Iso Trade Zahradní pergola
Značka: Iso Trade
361 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

ZAHRADNÍ PERGOLA – ARCH kovová stabilní konstrukce podpora pro popínavé rostliny rychlá a velmi snadná montáž ve složeném stavu zabírá velmi málo místa SPECIFIKACE rozměry balení: 54x20x4xcm průměr trubky: 12mm rozměry (výška / šířka): 240x140cm hmotnost: 1,72 kg Pergola je kovová stabilní konstrukce , která Vám umožní vytvořit krásnou dekoraci pro Vaši zahradu, terasu apod. Je oporou pro popínavé rostliny jako jsou růže, plaménky, zimolez, břečťan, ale i pro hrách, hrozny atp. Rychlé a velmi snadná montáž umožní pergolu přestěhovat nebo zlikvidovat na zimní období – po složení zabírá velmi málo místa (balení 54x20x4xcm). Nohy pergoly lze na zahradě zakopat do země nebo umístit do květináčů. Pergola je vhodná na zahradu i na balkóny, terasy a brány. Postavením několika pergol můžete vytvořit krásnou uličku.

Další parametry: . . . . . . . . . .
Designový kousek Iso Trade Zahradní pergola máte možnost najít rovnou tady na webu v populární rubrice mxy. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více produktů od značky Iso Trade. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.