Kartell Tatì – plisovaná stolní lampa

Obdélníková stolní lampa Tatì - design Ferruccio Laviani Design Tatì, stolní lampy, kterou pro Kartell navrhl italský designér... více informací »
Kartell Tatì - plisovaná stolní lampa
Značka: Kartell
16 517 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Obdélníková stolní lampa Tatì – design Ferruccio Laviani Design Tatì, stolní lampy, kterou pro Kartell navrhl italský designér Ferruccio Laviani, vyjadřuje jasný jazyk formy. Kvádrový průhledný plastový kryt obklopuje jak základnu kvádru, tak stínidlo. Kromě přísných a jasných linií, které model Tatì komunikuje, je také patrné, že stolní lampa také hraje a kombinuje různé styly. Klasické vnitřní s plisovaným stínidlem a kovovou základnou, vnější moderní a puristické s průhledným plastem, přičemž lampa jako celek má také nádech stylu Art Deco. Milánská společnost Kartell je známá svými výrobky z plastu pro každodenní použití, včetně nábytku, kuchyňského náčiní a světel. Národní a mezinárodní designéři pracují pro Kartell od 50. let. V průběhu desetiletí získala italská designérská společnost nejen řadu ocenění za své výrobky, ale také zřídila vlastní muzeum, pomocí kterého má být zachováno ideální a materiální dědictví společnosti. Velmi prodávaný produkt Kartell Tatì – plisovaná lze pořídit bezstarostně tu na stránkách v kategorii stolní lampy! Najděte si zlevněné produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Populární značka Kartell má v nabídce skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento akční a ve slevě produkt Kartell Tatì – plisovaná je k dispozici jednoduše tady na stránkách v populární kategorii stolní lampy! Nyní najdete unikátní produkty z této sekce za super peníze. Věhlasný výrobce Kartell dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment A to ještě není vše! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky Kartell. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.