Klasické stropní svítidlo ocelové 3-světlo – pevnost

Klasický design, špičková funkčnost a také skutečný výrobce atmosféry pro váš domov nebo podnikání! Ocel dodává lampě... více informací »
Klasické stropní svítidlo ocelové
Značka: QAZQA
1 405 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický design, špičková funkčnost a také skutečný výrobce atmosféry pro váš domov nebo podnikání! Ocel dodává lampě...

Klasický design, špičková funkčnost a také skutečný výrobce atmosféry pro váš domov nebo podnikání! Ocel dodává lampě moderní vzhled a dojem, zatímco design a opálové bílé brýle jsou klasické a nadčasové. Opálové bílé brýle zajišťují, že měkké světlo je pěkně rozloženo po celé místnosti. Lampu můžete zakončit třemi světelnými zdroji E14, které mají průměr menší než 7 cm. Nezapomeňte si koupit stmívatelné světelné zdroje nebo světelné zdroje s malým lumenem. Díky třem světelným bodům jinak lampa poskytuje hodně světla. Uhádli jste, je to dokonalý společník pro každého!

Žádaný kousek Klasické stropní svítidlo ocelové 3-světlo - pevnost od známého předního výrobce QAZQA získáte v naší nabídce za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 1 405 Kč.