Kontaktní nabíjecí police REDO MC 6 LA NUIT

Viackontaktná nabíjecí police pro 6 stolních lamp La Nuit. Je vybaven 4 nožičkami, které umožňují nabíjení s 3 úrovněmi, černým tělem z ABS,... více informací »
Kontaktní nabíjecí police REDO
Značka: REDO
6 198 Kč
Ověřit dostupnost
Viackontaktná nabíjecí police pro 6 stolních lamp La Nuit. Je vybaven 4 nožičkami, které umožňují nabíjení s 3 úrovněmi, černým tělem z ABS,...

Viackontaktná nabíjecí police pro 6 stolních lamp La Nuit. Je vybaven 4 nožičkami, které umožňují nabíjení s 3 úrovněmi, černým tělem z ABS, adaptérem a 3 metry napájecího kabelu.

Další parametry: Napájecí napětí (V) 110-240V. Výška 41mm. Šířka 291mm. Hloubka 471mm. . . . . . . . . . . .
Designový výrobek Kontaktní nabíjecí police REDO MC 6 LA NUIT získáte ještě tady na našem webu v oblíbené rubrice svítidla. Prozkoumejte jiné produkty z této oblíbené sekce za super ceny!
Tento vynikající produkt Kontaktní nabíjecí police REDO MC 6 LA NUIT lze pořídit rovnou na našem webu ve známé sekci svítidla. Vyberte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu!

Tento žádaný produkt Kontaktní nabíjecí police REDO MC 6 LA NUIT od populární značky REDO jednoduše můžete získat v aktuální nabídce ve slevě. Ceny již od 6 198 Kč.