Kulaté LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18

Nadčasové a jednoduché - kulaté zapuštěné LED svítidlo LED-18 LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18 odolá maximálnímu... více informací »
Kulaté LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18
2 201 Kč2 589 Kč Sleva -14%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nadčasové a jednoduché – kulaté zapuštěné LED svítidlo LED-18 LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18 odolá maximálnímu zatížení 1.000 kg. Je tak zvlášť vhodné pro vjezdy. Na světlém podkladu je díky niklově matné cloně a difuzoru z bílého polykarbonátu vidět jen decentně. Díky 6.000 kelvinům poskytují LED jasné denní světlo. Tento neodolatelný produkt je k sehnání bezstarostně tady a teď na našich stránkách v rubrice nájezdová svítidla! Máme pro vás vyjímečné kusy ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky FARO BARCELONA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FARO BARCELONA svým zákazníkům nabízí vynikající produkty

Zlevněný produkt jde nakoupit aktuálně tu na stránkách zařazený v kategorii nájezdová svítidla. Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží z této populární sekce na pár kliknutí. Dodavatel FARO BARCELONA svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží. A tady je důkaz! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kousků od dodavatele FARO BARCELONA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Kulaté LED svítidlo pro zapuštění do země LED-18 lze sehnat teď na webu umístěný v kategorii nájezdová svítidla. Máme pro vás nové výrobky z naší kategorie za parádní cenu. Oblíbený výrobce FARO BARCELONA nabízí vysoce kvalitní sortiment. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více produktů značky FARO BARCELONA. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Kulaté LED svítidlo pro zapuštění do země jde pořídit právě zde tady na webu v populární kategorii nájezdová svítidla. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny!