LED osvětlení stromu venkovní přes aplikaci 400x

Dokonalá vnější dekorace: LED stromový kabát s jantarově zbarvenými LED diodami, které lze ovládat pomocí aplikace Kryt LED... více informací »
LED osvětlení stromu venkovní přes aplikaci 400x
2 849 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dokonalá vnější dekorace: LED stromový kabát s jantarově zbarvenými LED diodami, které lze ovládat pomocí aplikace Kryt LED stromu, který je vybaven nejen venkovním transformátorem, ale lze jej také ovládat pomocí aplikace, je moderní myšlenkou na dekoraci. Ovládá se pomocí bezplatně stahovatelné aplikace Konstsmide , která je kompatibilní s mobilními telefony se iOS i Android a je ovládána přes Bluetooth. To umožňuje pestré osvětlení zahradní zeleně. Venkovní transformátor je součástí dodávky. Funkce (aplikace): – Současné ovládání až 8 (iOS) nebo 4 (Android) pohádkových světel – Lze nastavit 8 různých režimů: včetně běžícího světla, šumivého nebo blikajícího světla, kombinace všech typů světla nebo parkovacího světla – Funkce stmívání: výběr požadované intenzity světla – Časovač: možné individuální denní nastavení doby osvětlení světelného řetězce. – Hudba: Stačí stáhnout a přehrát vaše oblíbené písničky. Poznámka: V samotné aplikaci není žádná hudba. – Blesk: lze zvolit rovnoměrné nebo proměnné světlo víly.
Zajímavý produkt LED osvětlení stromu venkovní přes máte možnost nakoupit ještě u nás v sekci venkovní světelné řetězy. Nyní získáte ostatní produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny.