LED stropní bodové světlo DL8002, otočné, 38°

LED vestavné stropní svítidlo DL8002 - stmívatelné a otočné do všech stran Stropní vestavný reflektor LED DL8002 je skutečně... více informací »
LED stropní bodové světlo DL8002
Značka: Heitronic
1 035 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

LED vestavné stropní svítidlo DL8002 – stmívatelné a otočné do všech stran Stropní vestavný reflektor LED DL8002 je skutečně všestranný. Je velmi mobilní, což se mimo jiné projevuje možností otáčení až o 38 stupňů. Kuličkové ložisko navíc umožňuje otáčení o 360 stupňů, a tím individuální nastavení dopadu světla. Přepínačem na vnějším předřadníku lze před instalací reflektoru zvolit barvu světla podle potřeby – buď příjemné teplé bílé, nebo svěží univerzální bílé světlo. Vestavné svítidlo je navíc stmívatelné. Díky této rozmanitosti možností je LED reflektor vhodný jak jako zdroj světla pro domácí chodby, tak pro kanceláře a koupelny, pro které je ideálně vybaven díky krytí IP65 (s uzavřenými stropy). Díky vyzařovacímu úhlu 38 stupňů je DL8002 předurčen také k osvětlení obchodních prostor a galerií, například k záměrnému nasvícení určitých objektů.
Často hledaný kus LED stropní bodové světlo můžete získat právě teď na webu umístěný v sekci podhledová svítidla! Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé rubriky v akci!