LED svíčka Grande, provoz na baterii, výška 21 cm

Béžová LED svíčka Grande, napájená z baterie, pro venkovní použití LED svíčka Grande zpříjemní večerní hodiny na balkóně... více informací »
LED svíčka Grande
Značka: Star Trading
1 112 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Béžová LED svíčka Grande, napájená z baterie, pro venkovní použití LED svíčka Grande zpříjemní večerní hodiny na balkóně nebo terase. Svíčka béžové barvy je určena pro venkovní použití a lze ji umístit velmi flexibilně. Integrované LED diody poskytují teplé bílé mihotavé světlo. Díky integrovanému časovači lze pomocí spínače zvolit buď trvalé světlo, nebo lze aktivovat 6hodinový časovač, který poté na 18 hodin světlo vypne a následně opět rozsvítí. Svíčku lze samozřejmě zhasnout také pomocí vypínače. Zejména v kombinaci s dalšími z těchto svíček lze vykouzlit příjemnou atmosféru. Svítidlo je napájeno třemi bateriemi typu C (nejsou součástí dodávky – viz příslušenství). Energetická třída: A+ Levný výrobek můžete najít právě zde tady u nás umístěný v kategorii led svíčky! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této populární rubriky za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Star Trading. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Star Trading prodává skvělé výrobky.

Tento skvělý kus seženete lehce tady na našem webu v rubrice led svíčky. Najděte si kvalitní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další produkty značky Star Trading. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.