LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K černá

LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů -... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED
Značka: Nowodvorski
2 369 Kč
Ověřit dostupnost
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů -...

LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém.

Hodně povedený kus LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7621 PROFILE FOCUS LED 9 W 3000K černá pocházející od značky Nowodvorski získáte na našich stránkách nyní za příznivou cenu! Právě lze objednat jen za 2 369 Kč.