LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K černá

LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů -... více informací »
LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W
Značka: Nowodvorski
1 904 Kč
Ověřit dostupnost
LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů -...

LED bodové svítidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je součástí celé sestavy, která se skládá z hliníkové lišty a konektorů – toto zboží najdete v kategorii Lištový systém svítidel (samostatné svítidlo bez lišty nelze využít). Svítidlo je navíc opatřeno systémem ZOOM k nastavení vyzařovacího úhlu světla od 15 do 50 stupňů. Hlavní výhodou této sestavy je možnost posunovat bodovku po celé délce lišty podle toho, jak právě potřebujete. Díky otočné hlavici můžete pohybovat i se samotným světlem a nasvítit si tak jakékoliv místo v interiéru. Světlo je zhotoveno z hliníku a je vhodné např. do obývacích pokojů, ložnic či kuchyní. Světlo využívá integrovaný LED zdroj s výkonem 9 W, Vy už tak nemusíte dokupovat žádné žárovky! Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilní, můžete si jej sestavit do různých tvarů vhodných pro Váš byt či dům. Do systému si můžete dát libovolné množství různých svítidel vhodných pro lištový systém a tím si vytvořit individuální osvětlovací systém.

Tento velmi oblíbený produkt LED svítidlo do lišty Nowodvorski 7626 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K černá od značky s dobrým jménem Nowodvorski k dostání aktuálně na našich stránkách za super peníze. Nyní zakoupíte za 1 904 Kč.