LED venkovní nástěnné svítidlo Bendix

Pevné venkovní nástěnné svítidlo Bendix s LED vytváří uvolněnou venkovskou atmosféru Pokud se vám líbí rustikální styl a... více informací »
LED venkovní nástěnné svítidlo Bendix
1 460 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pevné venkovní nástěnné svítidlo Bendix s LED vytváří uvolněnou venkovskou atmosféru Pokud se vám líbí rustikální styl a nechcete jej omezit na vnitřní prostory, můžete na svém pozemku použít LED venkovní nástěnné svítidlo Bendix. Má tvar klasické lucerny a připomíná tradiční pouliční osvětlení nebo osvětlení pobřežní oblasti. Naproti tomu uvnitř je vybavena moderními technologiemi – používá LED osvětlení pro nákladově efektivní a dlouhodobé osvětlení. Zpracovaný hliník má povrch barvy kartáčované mědi, aby vyhovoval venkovské atmosféře. Tím se vytvoří použitý vzhled, který zdůrazňuje požadovaný styl.
Tento kvalitní a žádaný produkt LED venkovní nástěnné svítidlo můžete pořídit snadno tady u nás zařazený v rubrice venkovní nástěnná svítidla! Podívejte se na skvělé produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. Známá značka Lampenwelt.com vám představuje prvotřídní produkty. Udělejte si radost.