LED zapichovací světlo Kettle se stínidlem Ø 22 cm

LED zapichovací svítidlo Kettle s baterií, stmívatelné ve 3 stupních Dekorativní vzhled, praktické vlastnosti a jedinečný design... více informací »
LED zapichovací světlo Kettle se stínidlem Ø 22 cm
Značka: Nordlux
1 860 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

LED zapichovací svítidlo Kettle s baterií, stmívatelné ve 3 stupních Dekorativní vzhled, praktické vlastnosti a jedinečný design charakterizují LED zapichovací svítidlo Kettle, jehož design pochází z dánského designového studia Says who. Svítidlo se skládá ze zapichovacího hrotu, kterým je upevněno, a ze stínidla vyrobeného z polyetylenu, který má nahoře rukojeť a uvnitř je vybaveno teplými bílými LED. Díky integrované baterii je možné svítidlo použít kdekoli a vyžaduje pouze elektrickou přípojku pro nabíjení pomocí dodaného nabíjecího kabelu mikro USB. Díky integrovanému třístupňovému systému Moodmaker™ lze světlo LED nastavit ve třech stupních, a sice zcela jednoduše několikerým přepnutím. V závislosti na nastavení jasu činí doba osvětlení s plně nabitou baterií maximálně 5 hodin při nastavení 100%, cca 10 hodin při 60% jasu a dokonce až 15 hodin při 30% jasu. Série svítidel Kettle se skládá ze tří různých svítidel, která lze navzájem skvěle kombinovat. Sérii navrhli designéři a přátelé Kaspar Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří v roce 2010 založili designérské studio Says Who, ve kterém se také navrhuje nábytek a pohovky.
Unikátní produkt LED zapichovací světlo Kettle se stínidlem Ø 22 cm jde nakoupit taky tady u nás v sekci zemní svítidlo s bodcem. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této rubriky za internetové ceny. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Nordlux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený produkt LED zapichovací světlo Kettle se pořídíte právě tu zařazený v sekci zemní svítidlo s bodcem. Nyní si můžete koupit nové zboží ve zmíněné sekci za extra cenu! Tento vyjímečný výrobce Nordlux má na skladě prvotřídní produkty. Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené zboží od značky Nordlux. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Hodně povedený produkt máte možnost najít lehce na webu umístěný v sekci zemní svítidlo s bodcem! Připravili jsme pro vás parádní zboží z této známé rubriky za super cenu.