LED21 AG320 Couvací kamera v rámečku SPZ

Zpětná kamera vestavěná do rámu na SPZ.Kamera umožňuje snadné a pohodlné sledování toho, co se děje za vozem. Zpětná kamera... více informací »
LED21 AG320 Couvací kamera
Značka: LED21
399 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Zpětná kamera vestavěná do rámu na SPZ.Kamera umožňuje snadné a pohodlné sledování toho, co se děje za vozem. Zpětná kamera namontována v plastovém rámečku registrační značky. Perfektně řeší problém s parkováním v obtížných místech, couvání už bude hračkou.Kamera generuje obraz a čáry vymezující vzdálenost od překážky, infračervené LED diody usnadňují parkování v noci.Přístroj se připojí ke každému monitoru s video vstupem, který můžete vybrat zde Couvací kamera se s monitorem propojí pomocí přiložených kabelů nebo pomocí bezdrátového wifi modulu.Automatické spuštění kamery v okamžiku zařazení zpátečky (nutno připojit + kontakt na +kontakt světla zpátečky.Objektiv kamery je nastavitelný v horizontálním směru.Kamera je plně vodotěsná a nárazuvzdorná.Technické údaje:Model: CMOS-801Pozorovací úhel: 170 stupňůFormát Video: 648 x 488 NTSC 3.58Minimální osvětlení: 0,5 LUXTeplotní odolnost: -40 až + 80 ° COdstup signálu od šumu:> 48 dBVideo výstup: 1.0V (p-p) / 75 OhmNapájení: 12V +/- 10%Maximální spotřeba energie: 120 mARám Rozměry: 54,5 x 14 cmtřída krytí IP67 Balení obsahuje:Rámeček na registrační značku se zabudovanou kamerouNapájecí kabel 1,2 mVideo kabel 6m

Další parametry: . . . . . . . . . .
Velmi žádaný kousek LED21 AG320 Couvací kamera získáte aktuálně tady na webu v populární sekci parkovací senzory! Vyhledejte si zlevněné výrobky z této populární kategorie jednoduše online!